KALENDÁŘ AKCÍ

Advent na zámku Žleby

První prosincovou sobotu 2. 12. vyrazíme do Žlebů, kde navštívíme místní zámek, který nabízí adventní prohlídky.

Sraz: 8:30 na nádraží v Kolíně

Návrat: 15:10 tamtéž

Cena: 180 Kč (prohlídka+vlak)

Program: speciální vánoční prohlídka zámku Žleby, pěší trasa do Žlebů cca 6 km, ať se před Vánoci také trochu hýbáme

S sebou: jídlo, pití (i něco teplého), vhodnou obuv, teplé oblečení, tužku, papír, šátek, KPZ

Prohlídku na zámku je třeba objednat, proto prosíme o závazné přihlášení do neděle 26. 11. Kdo se přihlásí po termínu, může jet, ale nemůžeme zaručit, že bude ještě volné místo na prohlídce.Celý článek

Rozsvěcení vánočního stromu 2017


Arnika již tradičně pomáhá na rozsvícení vánočního stromu na kolínském náměstí. Stejně tak tomu bude i tento rok. Budeme rádi, pokud se zapojíte do programu a při této akci nám pomůžete. Samotné rozsvěcení se koná v čase 15:30 - 17:30, my tam budeme již po obědě a budeme vše připravovat. Někteří z Vás již účast přislíbili, čím více rukou, tím lépe.
Celý článek

Oddílová schůzka - Promítání táborového filmu

Místo tradiční schůzky se v pátek 15. 12. uskuteční promítání filmu z letošního tábora. Promítání proběhne v zasedací místnosti na radnici v Kolíně. Sraz na promítání bude před budovou kolínské radnice v 16:50. Akce je pro děti i rodiče, čemuž jsme přizpůsobili začátek tak, aby vyhovoval i pracujícím. Respektujte, prosím, čas srazu, aby nemuselo docházet k přerušování promítání. A pokud s sebou vezmete i nějakou maličkost k snědku, jistě to ostatní ocení.
Celý článek

Živý betlém 2017

Závěrečnou akcí oddílového roku je už tradičně Živý betlém v parku Komenského v letošním roce tomu nebude jinak a navíc je to ročník jubilejní 10.

Budete si moci prohlédnout betlémskou stáj s Ježíškem, Marií a Josefem,  živá zvířata, vyslechnout hru o narození Ježíška, zazpívat koledy, popovídat si s přáteli, občerstvit se a odnést si domů betlémské světlo.

Celý článek