Výpravy

Na výpravy jezdíme každých 14 dnů. Většinou se jedná o výpravy jednodenní, v letních měsících převážně do přírody, v zimě i do měst a dalších zajímavých míst. Výlety jsou převážně vlakem, spojené s následnou pěší vycházkou. Jednou za čas (převážně během prázdnin v průběhu školního roku) se konají i vícedenní výpravy.

 

 

Co s sebou na výpravu:

Na výpravu: 
To samé co na schůzku plus dostatek  jídla, pití, nůž (pokud možno zavírací), náhradní ponožky, pláštěnku (případně nepromokavou bundu). 
 
Na zimní výpravu: 
To samé co na výpravu plus teplé náhradní ponožky, rukavice, pokrývku hlavy. 
 
Na vícedenní výpravu: 
Pohodlný batoh přiměřené velikosti nejlépe s posuvnými zády, na dno spacák doporučujeme z dutých vláken s dolní hranicí kolem 5°C, náhradní oblečení a něco na spaní, přiměřeně jídla, alespoň 1 litr pití, pláštěnku, zavírací nůž, KPZ, šátek, uzlovačku, tužku, papír, lžíci, ešus, plynový vařič, igelitovou plachtu nad sebe a karimatku. Váha zabaleného batohu by neměla překročit 10 kg.
 

 

KALENDÁŘ AKCÍ

Výprava na tábořiště

Výprava na tábořiště

Sraz - v pátek v 15:30 na nádraží

Návrat - v sobotu v 19:15 na nádraží

Co zabalit - 50 Kč, spacák, karimatka/samonafukovačka, dobré boty, podzimní + teplejší oblečení na noc, tužku, papír, šátek, uzlovačku, kapesní nožík, ešus, lžíce, na večer třeba karty, kytaristé kytaru :)

Pití , jídlo - buřty nebo cokoliv jiného na páteční opékání  na ohni, snídani, svačinu a jídlo na den, oběd uvaříme společný.

Bonusem je spaní na kuchyni, což se Vám běžně jen tak nepoštěstí :)

Prosím o nahlášení, kdo pojedete do úterý 17. září, abychom mohli obstarat jídlo a další věci. 

 Více informací - Starosta - 722 801 886

Celý článek