Výpravy

Na výpravy jezdíme každých 14 dnů. Většinou se jedná o výpravy jednodenní, v letních měsících převážně do přírody, v zimě i do měst a dalších zajímavých míst. Výlety jsou převážně vlakem, spojené s následnou pěší vycházkou. Jednou za čas (převážně během prázdnin v průběhu školního roku) se konají i vícedenní výpravy.

 

 

Co s sebou na výpravu:

Na výpravu: 
To samé co na schůzku plus dostatek  jídla, pití, nůž (pokud možno zavírací), náhradní ponožky, pláštěnku (případně nepromokavou bundu). 
 
Na zimní výpravu: 
To samé co na výpravu plus teplé náhradní ponožky, rukavice, pokrývku hlavy. 
 
Na vícedenní výpravu: 
Pohodlný batoh přiměřené velikosti nejlépe s posuvnými zády, na dno spacák doporučujeme z dutých vláken s dolní hranicí kolem 5°C, náhradní oblečení a něco na spaní, přiměřeně jídla, alespoň 1 litr pití, pláštěnku, zavírací nůž, KPZ, šátek, uzlovačku, tužku, papír, lžíci, ešus, plynový vařič, igelitovou plachtu nad sebe a karimatku. Váha zabaleného batohu by neměla překročit 10 kg.
 

 

KALENDÁŘ AKCÍ

Výprava Kaňkovský masopust

Výprava na Kaňkovský masopust

Kdy: sobota 24. 2. 2018.

Sraz: na nádraží v 8:30, návrat 17:15 tamtéž.

Co si vzít hlavně sebou - jídlo, pití, šátek, tužku, blok a dobrou náladu. Nezapomeňte se teple obléci, budeme hlavně venku, přestože nás na masopustu možná zahřeje jitrnice, čaj či dokonce medvěd, tak se vám to bude hodit   : -).

Cena výpravy bude: 100 Kč, na výpravu není potřeba se přihlašovat

Kontakt na vedoucího výpravy, Karel Štengl 732406282

 

Celý článek